medyum baransel

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

Sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak için yapılan büyü çeşididir. Sizden başka kimseyi görmesini istemiyorsanız bu büyü çeşidini uygulayabilirsiniz.

Erkek arkadaşınızın, eşinizin gözü dışarıdaysa ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa, kıskanıyor iseniz bu sorunun çözümü bağlama büyüsü olabilir. Kendine bağlama büyüsü yaptırdığınız kişi uzun bir süre boyunca sizden başkasına karşı ilgi duymaz ve sevgi beslemez.

Kendine bağlama büyüsü ile ilgili Medyum Baransel’in bu güne kadar yaptığı bir çok büyü yapma ve büyü bozma işlemi bulunmaktadır. Eğer siz de bağlama büyüsü ile ilgileniyorsanız ve yaptırmayı düşünüyorsanız detaylı bilgi almak için Medyum Baransel hocayı arayarak bilgi alabilir ya da email yoluyla sorularınızı ileterek cevap alabilirsiniz.

Bağlama büyüsü hakkında Medyum Baransel hakkında bir çok yorum yapılmıştır, bağlama büyüsü yaptıran bir çok kişi Medyum Baransel’in başarılarından söz etmektedir.

5 YORUM “Kendine Bağlama Büyüsü

  1. baransel hocam merhaba bende size büyü yaptırmak istiyorum ama nasıl ulaşailirim size bilmiyorum.

  2. merhaba arkadaşlar bende medyum baransel hocamla iletişime geçtim ve bağlama büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim.şartlarını konuştuk ve ödememi yaptım işleme başladım 3 hafta sonunda erkek arkadaşlım aynen köpek gibi geldi ya.ben kendimi hiç bu kadar değerli hissetmemiştim.bir büyü insanı bu kadarmı etkiler.bağlama büyüsü yaptırmak isteyende bana kalırsa baransel hocamla iletişim kursun

  3. merhaba hocam benimde tek taraflı sevdiğim birisi var ona bi kaç defa duygularımdan bahsettim ama retetti beni bu konu içinde bağlama büyüsü yapılırmı eğer yaptırırsam o kişide bana aşık olurmu

  4. ben 1 yıllık evliyim fakat eşim annesinin lafına o kadar çok deger veriyor ve onu dinliyorki anlatmam size.bekarken böyle deildi evlenince adama bi haller oldu sanki.bende sadece beni dinlesin diye eşime bağlama büyüsü yaptırmak istedim ve medyum araştırması yaptım.bütün medyum yorum sitelerini gezdim baransel hocamı gördüm .süryani büyüsü ile meşhur bir hocaymış.ben durumu anlattım sen bana bırak dedi.3 hafta sürer çalışmam dedi.ve yanen dediği gibi 3 hafta biter bitmez eşimde değişim başladı.bi konu oldugunda benim fikrimi almaya başladı,annesine sen karışma fln demeler.ben çokk ama çokkkk teşekkür ederim baransel hocama.süper büyüler yapan bir hoca

  5. medyum baranselin süryani büyüsünde başarılı oldugunu bütün medyum yorum sitelerinde okurdum ama bağlama büyüsündede bu kadar başarılı oldugunu düşünmemiştim.bende eşim için yaptırdım bağlama büyüsünü ve baransel hocamın ellerine sağlık oldukça etkili bir büyü oldu.aslında büyü yaptırarak belki günaha girdim ama evlilik kolay kolay bitirilmiyo işte.allah günahlarımı affetsin diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 4 =